Prev Next

Sistem competitional 2019 - 2020

17-10-2019 Hits:232

Babybaschet Masculin - fara scor Babybaschet Masculin - faza 1 Babybaschet Masculin - faza 2 Babybaschet Feminin Minibaschet Masculin - fara scor Minibaschet Masculin - faza 1 MiniBaschet Masculin - faza 2 Minibaschet Feminin - faza 1 Minibaschet Feminin - faza 2 Junior 3 Masculin - fara scor Junior 3 Masculin - faza 1 Junior 3 Masculin - faza 2 Junior 3 Feminin - faza 1 Junior 3 Feminin - faza 2 ...

Read more

Seniori Masculin 2019-2020 Faza 1 - Etap…

17-10-2019 Hits:416

Sambata 19.10.2019   sala Leu     3:00:00 PM Laguna Sharks- Spartanii 4:30:00 PM Make si Prietenii - Amicii Pitesti 06:00:00 PM Ciocanul - Playball       sala FRB     03:00:00 PM Factor - AS Intersport 4:30:00 PM Tractorul - Sfertul 5 6:00:00 PM E-Magic - Mithos 07:30:00 PM Leii-Titanii - EVO BP       Duminica 20.10.2019 &nbs...

Read more

Seniori Masculin 2019-2020 Faza 1 - Etap…

12-10-2019 Hits:1198

Sambata 12.10.2019     sala Leu       3:00:00 PM Slam It - Alfa 85-71 4:30:00 PM Sacalii - CS Otopeni 76-83 06:00:00 PM Lunetistii - Leii-Titanii 62-75         sala FRB       11:30:00 AM Universitatea - Grin Tim 88-57 5:30:00 PM DN 5 - Echipa de Baschet 54-63 7:00:00 PM Sfertul 5 - Silena 52-91 08:30:00 PM No Name - F...

Read more

Playball

11-10-2019 Hits:117

ALEXANDRU STEFAN ANDREI 16.11.2001   ALKASMOU FAROUK RAOUF ALEXANDRU 29.09.2002   BANITARU LIVIU 14.04.2002   CIUBOTARIU ALEXANDRU 10.07.1979   DRAGAN STEFAN PETRU 15.08.2001   DRAGOMIR ALEXANDRU 21.08.2001   DUCA ALEXANDRU CRISTIAN 03.03.2003   JAHALEANU VLAD GABRIEL 28.06.2001   MARES VICTOR PAUL 28.07.2003   NAGY MARIUS 17.03.1982   NOROCEA RAZVAN TEODOR...

Read more

CS Otopeni

11-10-2019 Hits:93

AVRAMESCU MIHNEA SEBASTIAN 01.09.1996   AVRAMESCU RADU ADRIAN 10.12.1998   BALABAN GEORGE 26.02.1992   BALTARU PAUL RAZVAN 02.07.1998   BARNA TEODOR 19.08.1993   BOGHEAN DAN GEORGE 28.07.1992   CRISTEA VALD ANDREI 19.06.1997   FARINI GEORGE LAURENTIU 18.11.2001   GHITA CATALIN MARIUS 07.08.1996   MARIN GABRIEL 19.07.1999   MORARIU RADU 15.10.1994   ...

Read more

Dan Dacian Negru

11-10-2019 Hits:107

ANTON MARIAN DANIEL 05.07.1991   CALIN ANDREI VALENTIN 28.02.1992   CHARIF ARAM EMANUEL 16.03.1997   DUMITRESCU THEODOR STEFAN 31.12.1997   ENACHE EDUARD VALENTIN 02.09.2000   IONESCU ANDREI 30.06.1998   ISPAS CEZAR STEFAN 23.06.1997   MANEA TUDOR STEFAN 10.01.1998   MINCHEVICI MARIO MATEI 08.09.1998   SOARE ALEXANDRU 10.04.1996   STOCLOSA GABRIEL 22.09.19...

Read more

Echipa de Baschet

11-10-2019 Hits:88

BUHLEA RADU MIHAI 29.03.1993   DABELEA TEODOR SERBAN 18.12.1994   IVAN MARIUS 06.09.1992   KAVUN ANDREY 08.03.1989   KRENZIA BEN 29.01.1995   NETOIU FLORIN STELIAN 07.10.1992   NICULESCU ANDREI 09.03.1991   OPRAN MARIUS ALEXANDRU 04.10.1990   SALIC VIKTORIO 13.01.1989   SIMILACHE AUREL 15.07.1983   VAN GRONINGEN JAN WESSEL 17.07.1989     ...

Read more

Grupe faza 1 Seniori Masculin 2019-2020

01-10-2019 Hits:1072

  Grupa A   Grupa B   1  Rapid Old Boys 1  Tractorul   2  Leii -Titanii 2  DN 5   3  EVO BP 3  Silena   4  E-Magic 4  Universitatea   5  Lunetistii 5  Grin Tim   6  Mithos 6  Sfertul 5       7  Echipa de Baschet               Grupa C   Grupa ...

Read more

Lista echipa inscrise Seniori Masculin 2…

13-09-2019 Hits:1346

Echipe inscrise pana la 24.09.2019: Alfa Amicii Pitesti Ciocanul Dan Dacian 1 Dan Dacian 2 DN5 E-Magic Evo BP Fan Baschet Flame Grin Tim Lupii din Trivale Make si Prietenii No Name Rapid Sfertul 5 Slam It Spartanii   Data limita este 29.09.2019...

Read more

Inscriere Seniori Masculin 2019-2020

04-09-2019 Hits:735

Data estimativa de incepere este 12-13 Octombrie 2019. Ca si modificari de retinut fata de sezonul trecut: - AMBB isi propune un numar maxim de 42 de echipe; - sistemul tur-retur in fazele de play-off nu se va aplica pentru toate echipele; - pozitia in clasamentul final al acestui sezon va conta in stabilirea grupelor in sezonul urmator - modificari taxeCalendarul definitiv se va stabili dupa inscrierea echipelor. Regulamentul este inca perfectibil, AMBB fiind deschisa catre suges...

Read more

Seniori Masculin 2018-2019 - Finala

17-04-2019 Hits:1046

Sambata 20.04.2019     sala Leu       3:00:00 PM Defenders - BP Evolution 87-91 4:30:00 PM Silena - Titanii 74-62 6:00:00 PM Fazanii - E-Magic 88-58 7:30:00 PM Dan Dacian - CSS1 107-72 sala FRB       5:00:00 PM Tractorul - Make si Prietenii 84-82 6:30:00 PM Sacalii - Leii 20-0   8:00:00 PM Slam It - Spartanii 76-75       ...

Read more

Seniori Masculin - 2018-2019 - Semifinal…

11-04-2019 Hits:729

Sambata 13.04.2019     sala Leu       1:30:00 PM BC Dinamo - BP Team 79-85 03:00:00 PM Fan Baschet - Alfa 77-56 04:30:00 PM CSS 1 Pajura - Next Team 79-61 06:00:00 PM Sfertul 5 - BC Steaua 53-58 sala FRB       1:30:00 PM Dan Dacian - Granitul 81-88         Duminica 14.04.2019     sala FRB      ...

Read more

Seniori Masculin - 2018-2019 - Semifinal…

05-04-2019 Hits:955

  Sambata 06.04.2019     sala Leu       4:30:00 PM Silena - Defenders 71-86 06:00:00 PM Rapid - Autohtonii 76-64 07:30:00 PM Factor - Stiinta 68-77 sala FRB       3:00:00 PM Granitul - Dan Dacian 102-94 4:30:00 PM Slam It - No Name 87-69 06:00:00 PM Sacalii - Tractorul 67-83 07:30:00 PM Leii - Make si Prietenii 58-91     ...

Read more

Seniori Masculin 2018-2019 - Sferturi - …

29-03-2019 Hits:909

Sambata 30.03.2019     sala Leu       13:30 Ciocanul - Grin Tim 0-20   15:00 Sacalii - Autohtonii 66-79 16:30 Flame - Amicii Pitesti 47-71 18:00 Leii - Factor 60-79 19:30 Laguna - Fan Baschet 71-93  Sala FRB       13:30 Alfa - Fazanii 15:00 Spartanii - Defenders 16:30 DN 5 - Silena 64-62 18:00 No Name - Titanii...

Read more

Seniori Masculin 2018-2019 Sferturi - Tu…

21-03-2019 Hits:1109

Sambata 23.03.2019     sala Leu       01:30:00 PM Sfertul 5 - CSS 1 Pajura 58-91 03:00:00 PM Bucharest Bandits - Intersport 87-84 06:00:00 PM Universitatea - BC Dinamo 72-57 07:30:00 PM Slam It - BP Evolution 103-97 sala FRB       04:00:00 PM Granitul - Lupii Din Trivale 130-73 05:30:00 PM E-Magic - Dan Dacian 63-74         ...

Read more