Prev Next

J3M - Faza Finala - Grupa II

07-05-2016 Hits:595

Grupa II Artesania Baller Spike Dan Dacian - 1   TUR Etapa 1 - 07-08.05.2016 Artesania - Dan Dacian - 1 Baller - Spike Etapa 2 - 14-15.05.2016 Spike - Artesania Dan Dacian - 1 - Baller Etapa 3 - 21-22.05.2016 Artesania - Baller Spike - Dan Dacian - 1   RETUR Etapa 4 - 28-29.05.2016 Dan Dacian - 1 - Artesania Spike - Baller Etapa 5 - 04-05.06.2016 Artesania - Spike Ba...

Read more

J3M - Faza Finala - Grupa I

07-05-2016 Hits:565

Grupa I Dinamo CSS 6 - 2 Steaua Magic - 1 Laguna - 2 Playball   TUR Etapa 1 - 07-08.05.2016 Dinamo CSS 6 - 2 - Playball Steaua Magic - 1 - Laguna - 2 Etapa 2 - 14-15.05.2016 Laguna - 2 - Dinamo CSS 6 - 2 Playball - Steaua Magic - 1 Etapa 3 - 21-22.05.2016 Dinamo CSS 6 - 2 - Steaua Magic - 1 Laguna - 2 - Playball   RETUR Etapa 4 - 28-29.05.2016 Playball - Dinamo CSS 6 - 2 Laguna - 2...

Read more

MBM - Faza Finala - Grupa IV

07-05-2016 Hits:759

Grupa IV 4 Sports - Agronomia - 1 CSS 5 Baller - 1 Steaua Magic   TURNEUL 1 - 14-15.05.2016 Etapa 1 - 14-15.05.2016 4 Sports - Agronomia - 1 - Steaua Magic CSS 5 - Baller - 1 Etapa 2 - 14-15.05.2016 Baller - 1 - 4 Sports - Agronomia - 1 Steaua Magic - CSS 5 Etapa 3 - 14-15.05.2016 4 Sports - Agronomia - 1 - CSS 5 Baller - 1 - Steaua Magic   TURNEUL 2 - 28-29.05.2016 Etapa 4 - 28-29.05.2016 ...

Read more

MBM - Faza Finala - Grupa III

07-05-2016 Hits:512

Grupa III Dinamo - CSS 6 - 1 Sport for All Slam - 1 CN Aurel Vlaicu - 1   TURNEUL 1 - 14-15.05.2016 Etapa 1 - 14-15.05.2016 Dinamo - CSS 6 - 1 - CN Aurel Vlaicu - 1 Sport for All - Slam - 1 Etapa 2 - 14-15.05.2016 Slam - 1 - Dinamo - CSS 6 - 1 CN Aurel Vlaicu - 1 - Sport for All Etapa 3 - 14-15.05.2016 Dinamo - CSS 6 - 1 - Sport for All Slam - 1 - CN Aurel Vlaicu - 1   TURNEUL 2 - 28-29.05.2016 ...

Read more

MBM - Faza Finala - Grupa II

07-05-2016 Hits:635

Grupa II CSS 4 - 1 Laguna - 1 Slam - 2 Playball   TURNEUL 1 - 14-15.05.2016 Etapa 1 - 14-15.05.2016 CSS 4 - 1 - Playball Laguna - 1 - Slam - 2 Etapa 2 - 14-15.05.2016 Slam - 2 - CSS 4 - 1 Playball - Laguna - 1 Etapa 3 - 14-15.05.2016 CSS 4 - 1 - Laguna - 1 Slam - 2 - Playball   TURNEUL 2 - 28-29.05.2016 Etapa 4 - 28-29.05.2016 Playball - CSS 4 - 1 Slam - 2 - Laguna - 1 Etapa 5...

Read more

MBM - Faza Finala - Grupa I

07-05-2016 Hits:763

Grupa I CS Otopeni Dan Dacian - 1 Leii - 1 Baller - 2   TURNEUL 1 - 14-15.05.2016 Etapa 1 - 14-15.05.2016 CS Otopeni - Baller - 2 Dan Dacian - 1 - Leii - 1 Etapa 2 - 14-15.05.2016 Leii - 1 - CS Otopeni Baller - 2 - Dan Dacian - 1 Etapa 3 - 14-15.05.2016 CS Otopeni - Dan Dacian - 1 Leii - 1 - Baller - 2   TURNEUL 2 - 28-29.05.2016 Etapa 4 - 28-29.05.2016 Baller - 2 - CS Otopeni Leii...

Read more

BBM - Faza Finala - Grupa V

07-05-2016 Hits:275

Grupa V Soimii Albi 4 Sports - Agronomia - 2 Dan Dacian - 2 AS 30   TURNEUL - 1 - 07-08.05.2016 Etapa 1 - 07-08.05.2016 Soimii Albi - AS 30 4 Sports - Agronomia - 2 - Dan Dacian - 2 Etapa 2 - 07-08.05.2016 Dan Dacian - 2 - Soimii Albi AS 30 - 4 Sports - Agronomia - 2 Etapa 3 - 07-08.05.2016 Soimii Albi - 4 Sports - Agronomia - 2 Dan Dacian - 2 - AS 30   TURNEUL - 2 - 21-22.05.2016 Etapa 4 - ...

Read more

BBM - Faza Finala - Grupa IV

07-05-2016 Hits:241

Grupa IV Spike Slam - 1 Baller - 2 Alpha   TURNEUL - 1 - 07-08.05.2016 Etapa 1 - 07-08.05.2016 Spike - Alpha Slam - 1 - Baller - 2 Etapa 2 - 07-08.05.2016 Baller - 2 - Spike Alpha - Slam - 1 Etapa 3 - 07-08.05.2016 Spike - Slam - 1 Baller - 2 - Alpha   TURNEUL - 2 - 21-22.05.2016 Etapa 4 - 21-22.05.2016 Alpha - Spike Baller - 2 - Slam - 1 Etapa 5 - 21-22.05.2016 Spike - B...

Read more

BBM - Faza Finala - Grupa III

07-05-2016 Hits:363

Grupa III Dinamo - CSS 6 Leii Laguna Baller - 1   TURNEUL - 1 - 07-08.05.2016 Etapa 1 - 07-08.05.2016 Dinamo - CSS 6 - Baller - 1 Leii - Laguna Etapa 2 - 07-08.05.2016 Laguna - Dinamo - CSS 6 Baller - 1 - Leii Etapa 3 - 07-08.05.2016 Dinamo - CSS 6 - Leii Laguna - Baller - 1   TURNEUL - 2 - 21-22.05.2016 Etapa 4 - 21-22.05.2016 Baller - 1 - Dinamo - CSS 6 Laguna - Leii Etapa 5...

Read more

BBM - Faza Finala - Grupa II

07-05-2016 Hits:319

Grupa II Magic Champions Dan Dacian - 1 Fan Baschet Otopeni Vilis   TURNEUL - 1 - 07-08.05.2016 Etapa 1 - 07-08.05.2016 Magic Champions - Vilis Dan Dacian - 1 - Fan Baschet Otopeni Etapa 2 - 07-08.05.2016 Fan Baschet Otopeni - Magic Champions Vilis - Dan Dacian - 1 Etapa 3 - 07-08.05.2016 Magic Champions - Dan Dacian - 1 Fan Baschet Otopeni - Vilis   TURNEUL - 2 - 21-22.05.2016 Etapa 4 - 21-...

Read more

BBM - Faza Finala - Grupa I

07-05-2016 Hits:378

Grupa I     CSS 5       Playball       CN Aurel Vlaicu       Total Sport               TURNEUL - 1 - 07-08.05.2016 Etapa 1 - 07-08.05.2016 CSS 5 - Total Sport Playball - CN Aurel Vlaicu Etapa 2 - 07-08.05.2016 CN Aurel Vlaicu - CSS 5 Total Sport - Playball Etapa 3 - 07-08.05.2016 CSS 5 - Playball CN Aurel Vlaic...

Read more

Seniori Masculin - Clasament Final 2016

26-04-2016 Hits:559

1 Mithos 18 Universitatea 2 Make-Brenntag 19 Fazanii 3 Rapid 20 Vulturii Argintii 4 Factor 21 Lupii din Trivale 5 Sacalii 22 Nemrut 6 Stiinta 23 Viitorul 7 Leii 24 Tancul 8 Titanii 25 Spartanii 9 DN 5 26 Slam IT 10 Tractorul 27 No Name 11 BP Team 28 Alfa 12 Silena 29 B C Steaua 13 Defenders 30 Intersport 14 Granitul 31 Ciocanul 15 E-Magic 32 Sfertul 5 16 Rado Sport 33 ...

Read more

Seniori Masculin - Finale

21-04-2016 Hits:2003

Sambata 23.04.2016     Arena FRB       18:00 Factor - Rapid 80-101 finala mica 19:30 Mithos-Laguna - Make-Brenntag 72-65   finala mare Sala Leu       15:00 Leii - Titanii 97-78 locurile 7-8 16:30 Ciocanul - Sfertul 5 73-70 locurile 31-32         Duminica 24.04.2016     Sala Leu       ...

Read more

Seniori Masculin - Playoff - Etapa 2

15-04-2016 Hits:1810

Sambata 16.04.2016     Sala Leu     15:00 Leii - C.S.U. Stiinta 60-70 16:30 Universitatea - Vulturii 69-75 18:00 Total Sport - Fazanii 85-84 19:30 Nemrut - Lupii din Trivale 49-55  Arena FRB     16:30 Spartanii - No Name 85-47 18:00 Granitul - Rado Sport       Dumin...

Read more

Seniori Masculin - Playoff - Etapa 1

07-04-2016 Hits:2121

Sistem de joc       Sambata 09.04.2016    Sala Leu     15:00 Mithos-Laguna - Titanii 78-55 21:00 Leii - Factor 66-78  Arena FRB     15:00 B.C. Steaua - Alfa 47-55 16:30 Granitul - Universitatea 82-64 18:00 No Name - Intersport 56-49       Duminica 10.04.2016    Sala ...

Read more